Kadeřnictví Vlasové studio Vavruškovi
Haute Coiffure Francaise (Vysoké kadeřnické umění v Paříži)
po-čt 8-21h
pá 8-20h
soboty říjen-duben 9-17h

Vlasové studio Vavruškovi

je založeno na dlouholeté rodinné tradici. Provoz byl slavnostně zahájen v roce 1992. Silné odborné a profesionální zázemí tvoří tři majitelky. Sestry Irena a Petra Vavruškovy v salonu stále aktivně působí.

Vlasové studio Vavruškovi bylo prvním porevolučním salonem a je "dítětem" největší kadeřnické rodiny v Čechách – kadeřnické profesi se věnuje už čtvrtá generace. Na samém začátku se studio zviditelnilo především v odborném světě – na Mistrovství České republiky, kde Irena Vavrušková ml. získala v roce 1991 1. místo a titul Mistr České republiky. Poté 6 let velmi úspěšně reprezentovala Českou republiku na mnoha světových kolbištích (Kuba, USA, Švýcarsko) a v soutěžích vyhrála řadu cen. U laické veřejnosti zabodovala Petra Vavrušková v celostátní soutěži MISS, když v roce 1990 vyhrála a získala titul MISS Prahy a Čech.

Od svého otevření se Vlasové studio Vavruškovi stále kreativně zapojuje v oblasti módy a podílí se na tvorbě nových módních účesových trendů. Celý tým se účastní mnoha odborných soutěží, módních přehlídek (EXPO Čína 2010), focení pro časopisy (ELLE, Hair & Beauty, HCFMAG, Best of aj.) a natáčení proměn pro pořad Jste to, co jíte v televizi Prima.

V roce 2003 bylo studio slavnostně přijato do Haute Coiffure Française Paris (Vysoké kadeřnické umění). Toto členství v klubu nejlepších salonů světa zajišťuje odbornou prestiž a pro náročné klienty služby nejvyšší kvality. Sestry Vavruškovy jezdí dvakrát ročně do Paříže pro nové techniky střihů do Caroussel de Louvre. Profesionální kreativní tým studia je po jejich návratu prakticky vyškolen v těchto technikách na celé řadě seminářů a techniky jsou okamžitě aplikovány v praxi. V roce 2011 byla Irena Vavrušková ml. zvolena prezidentkou české sekce HCF. Irena Vavrušková ml., ambasador L´Oréal Professionnel, zajišťuje a dotváří v harmonii stylů barevné kombinace podle posledních nejmódnějších technik světových barevných kolekcí.

Studio je úspěšným výhercem celorepublikové vědomostní soutěže a nositelem titulu Salon Privilege Kérastase, což garantuje vysoké odborné znalosti v oblasti luxusní péče o vlasy a vlasovou pokožku, vysokou profesionalitu v technice střihů, barvení apod. Hlavní filozofií našeho salonu je komplexní a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Při vzdělávání našeho kreativního týmu je kladen velký důraz nejen na technické aspekty. Kadeřničina, to nejsou jen “vlasy”, ale také blízký kontakt s klientem, vášnivá potřeba souznít s ním, působit na něj pozitivně a vytvořit mu takovou image, která by byla zároveň v souladu s jeho duší. Skloubení křehkého nitra zákazníka s dokonale odvedenou profesionální prací, kde výsledkem je úsměv v zrcadle, to je náš cíl.