Kadeřnictví Vlasové studio Vavruškovi
Haute Coiffure Francaise (Vysoké kadeřnické umění v Paříži)
po-čt 8-21h
pá 8-20h
soboty říjen-duben 9-17h
Irena

Irena

Irena Vavrušková našla v kadeřnickém umění svou celoživotní vášeň. Pro rodinný salon je od samotného založení jeho tvůrčím, stále tepajícím srdcem. Toto místo s ojedinělou atmosférou, je pro ni každodenním zdrojem energie a dobré nálady. Svůj tým totiž vnímá jako druhou rodinu. V průběhu kariéry se řídí jednoduchým heslem – pustit se do každé výzvy s nadšením a odhodláním. Právě díky tomu se stala ikonou tuzemského i zahraničního kadeřnického oboru. Toto prvenství i výjimečnost propisuje do svých uměleckých děl – autorských kolekcí, které se pyšní dokonalou propracovaností střihů i barev. Inspiraci, kterou sbírá po celém světě, přináší i do svého milovaného salonu. Celý její tým je tak zárukou nadčasovosti, preciznosti a inovativních přístupů. Irena je živoucím příkladem toho, že když se práce stane vaší vášní, dokážete zázraky. Posbírala ocenění na soutěžích doma i ve světě, vede vlastní odborné stáže – soukromé i v Akademii L´Oreal – vytvářela supervizi účesů pro přehlídky českých návrhářů na Expu v Šanghaji, je zvolenou prezidentkou celosvětového klubu Haute Coiffure Française (Vysokého kadeřnického umění Francie) pro Českou republiku a předává své zkušenosti jako ambassador LʼOréal Professionnel i na mezinárodních kongresech v zahraničí. Poznejte Ireny příběh

Petra

Petra

Petra je umělkyní srdcem i duší. A její nezaměnitelná aura na vás dýchne už při vstupu do salonu. Lásku k tvořivosti propisuje do nápaditých účesů, ve kterých vždy poznáte její unikátní rukopis. Miluje práci s barvami. Precizně přetvářet zdánlivě divokou paletu, do dokonale harmonických, a přesto ležérních spojení, kde vyladí i ten nejjemnější podtón. Citlivě, ladně a s lehkostí. Stejně jako na začátku své kariéry, tak i dnes neustále touží po inspiraci a inovacích. S otevřeným srdcem jezdí po světě, učí se a přináší své poznatky na Českou i Slovenskou kadeřnickou scénu. Svůj nezaměnitelný kadeřnický rukopis zdokonaluje na tuzemských i mezinárodních soutěžích a propisuje ho do osobitých vlasových kolekcích. Tady ale Petry pole působnosti nekončí. Stejně jako miluje být inspirována, snaží se i ona sama o kultivaci kadeřnického umění v Česku. Nabízí stáže, jak pro profesionály, tak klienty. Miluje práci s mladými kreativními lidmi. Právě proto se i mimo jiné stala zakladatelkou a zvolenou prezidentkou Asociace zaměstnavatelů v kadeřnickém a beauty oboru České republiky. Ta si klade za cíl vzdělávat, motivovat a inspirovat začínající kadeřníky. Poznejte Petry příběh

Lucie

Lucie

S Lucií se ponoříte hluboko do příběhu vašich vlasů i pokožky. Společně odhalíte jejich potřeby, díky kterým zazáří v celé své kráse i při domácí péči. Jakmile usednete do křesla, vydáte se společně na cestu hledání originality a osobitosti. Lucie nejprve prozkoumá pokožku dotekem, poté odbornou diagnostikou. Váš společně strávený čas tak bude relaxem nejen pro vlasy, ale i duši. Nechte Lucii stát se vaším vlasovým terapeutem pomocí propracovaných rituálů.

Radka

Radka

Umění, které Radka tvoří, bude láskou na první dotek. Jak sama říká, ti, s kým přicházíte do osobního kontaktu, jsou doktor a kadeřník. Díky intimitě, kterou mezi sebou navážete, prozkoumá příběh vašeho života skrze pokožku a vlasy. Objevíte, jako kdo přicházíte a jako kdo chcete odcházet. Díky Radky kreativitě a vysoké letité odbornosti, kterou si za celý svůj profesní život ve Vlasovém studiu Vavruškovi vybudovala, vás čeká precizní výsledek. S vášní se pustí i do těch nejnáročnějších požadavků, které promění v neopakovatelné kadeřnické dílo. Klid, který z Radky čiší, jistota, s kterou tvoří střihy a barvy i profesionalita poradce Kérastase vám poskytne čas na relax. Jak do jejího křesla jednou usednete, zkrátka k Radce se budete chtít stále vracet.

Lenka

Lenka

Patří mezi jádro expertů, kteří rostou s naším salonem. Lenčinýma rukama prošly za roky ve studiu Vavruškovi vlasy různých kvalit, délek i barev. Vypěstovala si tak jedinečný cit odhadnout vaše vlasy i povahu. Díky tomu dokáže s přesností navrhnout harmonický, svěží i netradiční pohled na možnosti vaší změny. Pod lehkostí Lenčiných doteků se budete cítit odhodlaní, odpočatí a sebevědomí. A pokud chcete zlepšit kvalitu vlasů, nebo krásnou foukačku a máte dlouhé vlasy, zkuste a budete nadšena jako všechny její klientky. Jejím cílem je, abyste jednoduše odcházeli s vášní pro své nové já.

Michal

Michal

Michal je příkladem toho, že do Vlasového studia Vavruškovi se chodíte jednoduše zamilovat. Svou lásku našel v pánských střizích, barvení i stříhání žen ale i očích naší Radky. Bez nadsázky tak můžeme říct, že Michal nechal v salonu obrovský kus práce i života. Po boku Ireny a Petry, s jistotou jemu vlastní, tvoří na klientech umění již více než čtvrt století. Dokáže rozpoznat, co vaši pokožku trápí a poskytnout vysoce odborné poradenství. S grácií má v ruce mladistvé, sportovní, elegantní i seriózní střihy. Díky Michalově klidnému pohledu budete již při usednutí do křesla cítit vzrušení a absolutní jistotu, že jste ve správných rukách.

Renata

Renata

Je jednou z nejvýznamnějších vizážistek u nás. Spolupracuje s celebritami, modelkami a fotografy v oblasti módy, v komerční i umělecké sféře – Tereza Maxová, Elite Model Look, Liběna Rochová, Natali Ruden, Česká Miss, módní časopisy ad. Zastává prestižní pozici oficiální make-up artist L'Oréal Paris pro Českou a Slovenskou republiku. Prostřednictvím svých online make-up konzultací poradí každé ženě v oblasti líčení. Osobní konzultace s klientkami jsou vedeny v profesionální, avšak přátelské atmosféře.

Recepční

Lenka

Lenka

Jakmile se za vámi zavřou dveře našeho salonu, Lenky úsměv bude to první, čím započne váš čas relaxu. Svěží, přívětivý, zkrátka hned zapomenete na shon, který prožíváte během dne. Sama vnímá prostředí salonu jako oázu klidu a jejím přáním je vám tento pocit co nejlépe předat.

Majka

Majka

Recepční je první s kým se náš salon ráno pozdraví. Její úkol je vdechnout mu v nový den i nový život, rozzářit světla a připravit na váš příchod. Majky příjemnou auru rozpoznáte už ode dveří. A než začnete s našimi experty hledat nové možnosti svého já, káva připravená z jejich rukou přenese vaše chuťové pohárky do exotických destinací.

Lexi

Lexi

Jablko nepadá daleko od stromu. A to platí i pro dceru Ireny Vavruškové – Lexi. V salonu ji můžete potkat jak probouzet krásu v účesech svých kamarádů, tak vítat vás za recepcí. A už při prvním očním kontaktu budete mít z našich 4 stěn stejný pocit domova, jako má Lexi. Stála po boku své rodiny během každé změny, kterou si salon prošel. A i s její pomocí se stal místem, kam nechodí pracovat, ale trávit svůj volný čas. A přesně tenhle pocit vám předá již při vašem příchodu. Z jejího úsměvu ucítíte onu nezaměnitelnou energii, kterou se Vavruškovi úspěšně snaží do salonu již po desetiletí otisknout.